Informator medyczny

Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Bezpłatne porady prawne w Rumi

EFAS współpracuje m.in. z policją

Od stycznia swoje dyżurowanie w Rumi rozpoczyna Stowarzyszenie Przeciwdziałania Korupcji, Niegospodarności i Obrony Praw Człowieka „EFAS”.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Bezpłatne porady prawne w Rumi

 2012-01-11 09:00 
EFAS współpracuje m.in. z policją

EFAS współpracuje m.in. z policją

( fot. DD )

Od stycznia swoje dyżurowanie w Rumi rozpoczyna Stowarzyszenie Przeciwdziałania Korupcji, Niegospodarności i Obrony Praw Człowieka „EFAS”.

Stowarzyszenie działa na terenie całego kraju, jak też poza jego granicami. Jego założyciele liczą na dobrą współpracę z władzami, partiami oraz organizacjami społecznymi, prokuraturami i sądami a także z policją i strażą miejską.
- Jesteśmy  organizacją „non  profit” a naszym jedynym i najważniejszym majątkiem jest praca  społeczna na rzecz naszego wspólnego dobra publicznego, aby wszystkim obywatelom żyło się godnie i spokojnie – mówi Andrzej Skucha, zastępca prezesa zarządu.
Działalność stowarzyszenia opiera się na przeciwdziałaniu zjawiskom korupcji, niegospodarności, naruszania prawa oraz na upowszechnianiu zasad demokratycznego państwa prawa. Dąży do jawności funkcjonowania władz publicznych oraz broni praw człowieka i obywatela. Stara się przeciwdziałać patologiom życia publicznego i społecznego oraz popiera rozwój i kształtowanie etycznych wzorów i postaw obywateli. W myśl tych zasad w każdy drugi wtorek miesiąca od godziny 17.30 do 19.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Mickiewicza w Rumi są pełnione dyżury. Działacze udzielają bezpłatnych porad prawnych, jak również mieszkańcy uzyskają pomoc w pisaniu różnego rodzaju pism urzędowych, podań czy wniosków.
- Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc każdemu w  rozwiązaniu jego życiowych problemów – dodaje Andrzej Skucha. - Na każdy sygnał będziemy zdecydowanie i konsekwentnie reagowali.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Podobne wiadomości

Popyt na prawo

2012-07-05, 06:00

1
Dominują sprawy rodzinne

2012-05-08, 07:30

Opinie (5)

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

Dodaj opinię
i.s.

ocena: 52%

2013-09-22 16:24:22
Szukam kontaktu z "EFAS". Mieszkam w Warszawie. Może tutaj znajduje się Wasz oddział?
Pozdrawiam.

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa
Dzięki!

ocena: -51%

2012-02-07 23:09:22
Bardzo wielkie dzięki za upublicznienie tej informacji.Bo np. "Goniec Rumski" zalecił nam udanie się do...Biura Ogłoszeń Dz.B... EH! Jeszcze raz dzkb.,zapraszam na dyżur w dniu 14 lutego do MDK w Rumi od godz. 17.30. ... pzdr. Andrzej Skucha (EFAS)

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa
Dziki Roman

ocena: 54%

2012-01-11 18:04:37
W Wejherowie za darmo można popatrzeć na wygłupy wiadomo kogo

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa
filip

ocena: 58%

2012-01-11 17:12:12
A w Wejherowie to nic za darmo nie ma. Same kaszubskie sknerusy.

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa
Dziki Roman

ocena: 55%

2012-01-11 08:47:39
Dobrze że tacy jak oni jeszcze są na świecie. Komuś się jeszcze chce robić coś dobrego.

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa

© Copyright 2011-16 by Wejherowo, Reda, Rumia – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzySpołecznośćKontaktReklama