Informator medyczny

Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Artykuł czytelnika
Zamknij okienko

Dzień Kobiet na wesoło

W świetlicy wiejskiej w Nawczu (gm. Łęczyce) z okazji „Dnia Kobiet” miało miejsce bardzo miłe i sympatyczne spotkanie pań przy kawie i ciastkach.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Dzień Kobiet na wesoło

 2013-03-12 14:00 

fot. M. Kaliński

M. Kalińskimoje artykuly

W świetlicy wiejskiej w Nawczu (gm. Łęczyce) z okazji „Dnia Kobiet” miało miejsce bardzo miłe i sympatyczne spotkanie pań przy kawie i ciastkach.

Zostało one zorganizowane pod przewodnictwem kierownik świetlicy- Agnieszki Pobruckiej i Czerwionki Natalii. Poprzedzone ono było humorystycznym przedstawieniem pt. ‘’Dzień Kobiet na wesoło’’ w wykonaniu ‘’aktorów’’ rekrutujących się zarówno z uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, a nawet i z wychowania przedszkolnego.
W rolę aktorów pod kierunkiem Czerwionki Natalii, znakomicie wcielili się następujący uczniowie: Karolina Grzenkowicza, Alicja Kotłowska, Szymon Mayer, Kasia Kotłowska, Oliwia Lejkowska, Weronika Konkel, Wiktoria Mayer, Justyna Mayer, Julia Kupska, Paulina Mielewczyk i Julia Czerwionka ( 3 lata). Powyższe przedstawienie to nowoczesna sztuka, której akcja toczy się w dzisiejszych czasach i z tego tytułu szybko trafia do widza. Jednym słowem egzamin dla reżysera i zespołu wypadł znakomicie. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi oklaskami.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2011-16 by Wejherowo, Reda, Rumia – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzySpołecznośćKontaktReklama