Informator medyczny

Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Gdyński sylwester pod chmurką

Gdyński sylwester tradycyjnie odbędzie się na Skwerze Kościuszki - na placu przed Centrum „Gemini" przy ul. Waszyngtona 21. Początek o godz. 22.30 a jedną z atrakcji będzie koncert zespołu Czerwone Gitary.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Gdyński sylwester pod chmurką

 2012-12-29 09:00 

Gdyński sylwester tradycyjnie odbędzie się na Skwerze Kościuszki - na placu przed Centrum „Gemini" przy ul. Waszyngtona 21. Początek o godz. 22.30 a jedną z atrakcji będzie koncert zespołu Czerwone Gitary.

 

W zabawowy nastrój wprowadzi dj Piotr Aaron Aleksandrow, a gwiazdą imprezy będzie zespół Czerwone Gitary w najmocniejszym składzie z Jerzym Skrzypczykiem i Jerzym Koselą.

Nie lada atrakcją będą wspaniałe fajerwerki, tuż po noworocznych życzeniach, złożonych mieszkańcom przez prezydenta Gdyni. To najlepszy pomysł na wspólną zabawę pod chmurką, gdy nastroje są już szampańskie...Program imprezy:
- godz. 22.30 - powitanie gdynian;
- godz. 22.35 - dj Piotr Aaron Aleksandrow;
- godz. 23.00 - koncert „Czerwonych Gitar";
- godz. 23.55 - życzenia, konkursy z nagrodami i powitanie Nowego Roku;
- godz. 00.00 - pokaz sztucznych ogni;
- godz. 00.15 - dj Piotr Aaron Aleksandrow;
- godz. 00.30 - zakończenie imprezy.

Prowadzenie: Sławomir Siezieniewski i Marian Zacharewicz. Organizatorzy: Miasto Gdynia, Agencja Avanti.Koszt imprezy to 190 tys. zł.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2011-16 by Wejherowo, Reda, Rumia – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzySpołecznośćKontaktReklama