Informator medyczny

Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Sierpniowa niedziela dla Kacpra

Niedziela 25 sierpnia 2013 r. upłynie pod znakiem wielkiego serca, ślubnych sukien i pięknych zdjęć. Wzrok mieszkańców Trójmiasta przykuje niestandardowa fotograficzna Akcja Charytatywna. Panny Młode ponownie przeżyją magiczny dzień własnego ślubu i podarują w ten niezwykły sposób najcenniejszy prezent dla chorego Malucha.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Sierpniowa niedziela dla Kacpra

 2013-05-21 13:00 

Niedziela 25 sierpnia 2013 r. upłynie pod znakiem wielkiego serca, ślubnych sukien i pięknych zdjęć. Wzrok mieszkańców Trójmiasta przykuje niestandardowa fotograficzna Akcja Charytatywna. Panny Młode ponownie przeżyją magiczny dzień własnego ślubu i podarują w ten niezwykły sposób najcenniejszy prezent dla chorego Malucha.

Kacper cierpi na dystrofię Duchenne’a - najcięższą z postępujących postaci zaniku mięśni. Na tą rzadką chorobę genetyczną dotykającą tylko chłopców nie ma w tej chwili dostępnego leku. Zanik mięśni postępuje od urodzenia aż do przedwczesnej śmierci spowodowanej problemami oddechowymi. Dzieje się tak często jeszcze przed ukończeniem dwudziestego roku życia. Rodzice chłopców cierpiących na to dotkliwe schorzenie pokładają nadzieję w bardzo zaawansowanych badaniach prowadzonych na całym świecie, także i w Polsce, nad lekiem, który może wkrótce trafić do wyczekujących pacjentów.

Kluczowe jest, aby być wtedy w formie. W celu utrzymania maksymalnie dobrego stanu zdrowia Kacpra potrzebna jest rehabilitacja, która pozwoli mu doczekać lekarstwa, a w konsekwencji da szansę na życie dłuższe niż naście lat.

To właśnie szczęśliwe zakończenie jego historii pragną napisać uczestniczki tegorocznej odsłony niestandardowej Akcji Charytatywnej.

Kreatywne Panny Młode poprzez dobrą zabawę, sponsoring, pozytywny PR i reklamę podarują małemu podopiecznemu Fundacji Mają Przyszłość szansę na życie.

Inicjatywa, która narodziła się z chęci wykorzystania  jednego z najważniejszych dni w życiu na zrobienie czegoś dobrego dla innych, zapewni przechodniom niecodzienny widok. Wzrok przykują główne bohaterki oraz zaskakujące plenery zbiorowych i indywidualnych sesji fotograficznych. Powrót uczestniczek do szczęśliwych chwil dnia ślubu i ich nowe niezwykłe wspomnienia zostaną uwiecznione na fotografiach w przeróżnych, znanych bądź zaskakujących, miejscach związanych z danym miastem. Sponsorom zaś akcja przynosi satysfakcję z realizacji pięknej idei i fotografie w miejscach związanych z ich działalnością, które odwiedzą niezwykłe uczestniczki.

Widowiskowo, głośno, medialnie, fotograficznie i przede wszystkim z sercem – tak będzie podczas Akcji „Panny Młode podbijają miasto dla chorego Malucha”, która rozegra się 25 sierpnia 2013 r. na terenie Trójmiasta i czterech innych miast.


Więcej informacji o Panny Młode Akcja Charytatywna można znaleźć na stronie: http://www.panny-mlode.pl/

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (1)

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

Dodaj opinię
Felka

ocena: 51%

2013-05-21 14:55:13
Brawo za inicjatywę !!!! Świetny pomysł !

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa

© Copyright 2011-16 by Wejherowo, Reda, Rumia – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzySpołecznośćKontaktReklama