Absolutne premiery na Targach Polagra-Premiery

Autor: GWE24.pl • 7 stycznia 2016 15:40 • 0 • Oceń: 0

Europejskim centrum innowacji i prekursorskich rozwiązań w nowoczesnym zarządzaniu gospodarstwem po raz kolejny staną się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, które nie bez powodu odbywają się w styczniu. Termin jest idealny, by zaprezentować nowatorskie pomysły na 2016 rok. Stolica Wielkopolski stanie się mekką technologicznych nowinek prezentowanych przed rozpoczęciem prac polowych.

2016-01-07_img_1602.jpg


Podczas Targów POLAGRA-PREMIERY (
21-24 stycznia) odbędzie się pokaz kilkuset nowości. Wystawcy zaprezentują innowacyjne i zarazem najbardziej wyczekiwane rozwiązania na nowy sezon. Znaczna cześć asortymentu swoją premierę będzie mieć właśnie w Poznaniu. – Zwiedzający, jako pierwsi w Polsce zobaczą produkty, których nie było dotąd w sprzedaży na krajowym rynku – podkreśla Jakub Patelka, dyrektor projektu.

Hity sprzedażowe

Cztery dni targowe pełne emocji i niezapomnianych wrażeń, znakomite grono przedsiębiorców  z branży rolniczej, rozmowy biznesowe, możliwość zawarcia długoterminowych kontraktów, prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w rolnictwie – to tylko kilka z wybranych walorów Targów POLAGRA-PREMIERY. Na długiej liście powodów, dla których warto wziąć udział w tym wydarzeniu, znajdują się również rynkowe premiery i bogaty program merytoryczny.


Legendarne marki po raz pierwszy na POLAGRA-PREMIERY

Przestrzeń kilkunastu nowoczesnych pawilonów, w których zlokalizowane będą Targi POLAGRA-PREMIERY, po brzegi wypełnią nowości z całego sektora rolniczego. Właściciele gospodarstw rolnych, osoby zarządzające rolniczym areałem i rolnicy poszukujący nowatorskich rozwiązań będą mogli zapoznać się z ofertą znanych i cenionych w sprzedaży dostawców oraz asortymentem dopiero wkraczającym na polski rynek. Rolnicy skupiający swe działania na uprawie bezorkowej po raz pierwszy na targach w naszym kraju będą mogli zapoznać się z maszynami marki SKY, które zaprezentuje na swoim stoisku firma KORBANEK. – Zastąpienie tradycyjnej uprawy roli systemami uproszczonymi budzi coraz większe zainteresowanie rolników, zwłaszcza tych posiadających duże gospodarstwa rolne – tłumaczy Jakub Patelka. Debiut na Targach będzie miała także legendarna marka URSUS. - URSUS to ponad 120 lat rozwoju mechanizacji polskiego rolnictwa, zbierania doświadczeń i podtrzymywania przemysłowych tradycji w oparciu o rodzimy kapitał – kontynuuje Jakub Patelka. – Pełna lista firm prezentujących rynkowe premiery jest dostępna na stronie internetowej Targów POLAGRA-PREMIERY – pointuje.

Swoją pierwszą odsłonę na polskim rynku będą mieć najnowsze osiągnięcia inżynierskie, które zostały zaprezentowane w Hanowerze będące jednocześnie barometrem wskazującym nowe kierunki zainteresowań w branży. Wśród nich pojawia się traktory ZETOR by Pininfarina, prasa belująca Z587 – łańcuchowa firmy Metal-Fach, ciągniki z nowej serii VALTRA SERII N, prasa przedsiębiorstwa Pöttingerm, seria ciągników Fendt 1000 Vario
i wiele innych.

Na szczególną uwagę odwiedzających zasługują również produkty i usługi wyróżnione prestiżową nagrodą - Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. – W tym roku skład Sądu Konkursowego Złotych Medali pod przewodnictwem prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka, rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, przyznał aż 38 produktom to zaszczytne wyróżnienie – podkreśla Jakub Patelka.

Przestrzeń, które edukuje

Kolejna odsłona Targów POLAGRA-PREMIERY to dokonała sposobność do tego, by przygotować jeszcze większą liczbę atrakcji dla całej branży rolniczej. Organizacja wydarzeń, które cieszą się popularnością podczas rolniczego święta stała się już tradycją. Przedstawiciele związków, stowarzyszeń będą mogli wziąć udział m.in. w XI Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych, Forum Producentów Rolnych, panelu dyskusyjnym „Odstępstwo rolne – nowa perspektywa 2016, czyli jak zaoszczędzić na opłatach?”, wykładzie prof. dr hab. inż. Karola Węglarzy na temat energooszczędnych technologii w produkcji zwierzęcej, seminarium na temat produkcji cukru i uprawy buraka cukrowego w Polsce. Specjaliści z firmy Martin & Jacob przeprowadzą cykl wykładów na temat sektora przyczep i ciągników w Polsce i Europie. Na zaproszenie czasopisma top agrar Polska, dr Mirosław Czechlowski z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, przybliży zagadnienia związane ze zwiększeniem mocy w silniku oraz nowymi rozwiązaniami w sektorze ciągników.

Ofertę Targów urozmaicą także dwie nowe przestrzenie: Serwisu Maszyn Rolniczych i Precyzyjnego Rolnictwa. Organizatorzy nie pominęli również płci pięknej, której dedykowana będzie Strefa Nowoczesnej Gospodyni. Targi POLAGRA-PREMIERY to również moc atrakcji dla najmłodszych. Do dyspozycji dzieci będzie STREFA JUNIORA - place zabaw, animacje i konkursy.

Więcej na www.polagra-premiery.pl

Express Rolniczy objął patronatem medialnym to wydarzenie.


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02