Dużo emocji na Piątek Cup

Autor: Piotr Klecha, GOSRiT Luzino / KG • 16 maja 2017 10:59 • Luzino • 0 • Oceń: 0

Mega turniej, mega emocje oraz super nagrody w Luzinie!

piatek_cup_1180x719.jpg

W niedzielę na boisku Akademii Piłkarskiej odbył się pierwszy tegoroczny turniej " Piątek Cup". Do udziału w imprezie organizowanej przez Karola Piątka i Pawła Buzały z Akademii Piłkarskiej zaproszono w sumie 6 najlepszych pomorskich zespołów rocznik 2010, które rozegrały swoje spotkania systemem każdy z każdym, Do Turnieju zgłosiły się zespoły AP Diego Lębork, GOSRiT Luzino, Sztorm Mosty, UKS Jedynka Reda oraz dwa zespoły AP Karol Piątek Luzino.

 

W tym turnieju nie prowadzono klasyfikacji końcowej, bo liczyła się bardzo dobra zabawa i atmosfera.

 

Po turnieju odbyła się uroczystość wręczenia nagród, w której uczestniczyli: Karol Piątek - były zawodnik ekstraklasowych zespołów oraz założyciel Akademii, oraz główny organizator Turnieju i Paweł Buzała  były znakomity piłkarz wielu ligowych klubów w tym m in. Lechii Gdańsk z rąk których młodzi piłkarze otrzymali puchary, medale oraz słodkości.

 

Warto dodać osoby, które pomogły w organizacji Turnieju naszym

sponsorom: Firmie BOKARO, firmie COMES, Pani Kindze Blokus z Wytwórni Ozdób z Piernika "Bajka", Starostwo Powiatowe w Wejherowie, Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej  oraz osobą Grzegorzowi Zembrzuskiemu za nagłośnienie, Oskarowi Marszał za prowadzenie grilla, Izabelli Piątek za watę cukrową, Maksymowi Graczyk za sędziowanie, Manueli Buzała za foto relacje oraz Sylwii Potrykus za przygotowanie paczek. Z tej strony chcielibyśmy podziękować naszym wolontariuszom Kacprowi Rohraff, Maksymilian Angel za okazałą pomoc.

 

Kolejny turniej już w najbliższy weekend 20-21 maja dla rocznika 2009, są jeszcze wolne miejsca więc zapraszamy do zgłoszenia. Więcej informacji na stronie https://piatekcup.futbolowo.pl/turnieje-piatek-cup-boisko-akademii


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.