Francuz stosował przemoc

Autor: DD • 15 maja 2017 14:00 • Trójmiasto • 0 • Oceń: 5

Policjanci z Sopotu podczas interwencji domowej dotyczącej przemocy w rodzinie zatrzymali 31-letniego obywatela Francji, przy którym znaleźli blisko 220 porcji narkotyków.

36024c.jpg

Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta, po tym jak oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o tym, że doszło do awantury i przemocy pomiędzy partnerami. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce już na klatce schodowej słyszeli wołanie o pomoc, a w mieszkaniu zastali mężczyznę i jego partnerkę, którzy kłócili się ze sobą. Kobieta miała na rękach niespełna roczne dziecko, a stojący przed nią mężczyzna bił ją po twarzy. Policjanci natychmiast obezwładnili agresora. W kieszeniach 31-latka policjanci znaleźli marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem stosowania przemocy wobec swojej partnerki oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli narkotyki do dalszych badań. Ekspertyza biegłego z zakresu fizykochemii wykazała, że znalezione przy zatrzymanym substancje to blisko 220 porcji marihuany.

Tagi: przemoc


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.