"Jak stanę prosto, to nie wyjadę"

Artykuł użytkownika Autor: Czytelniczka Karolina • 23 stycznia 2017 15:10 • Rumia • 0 • Oceń: 0

Nasza Czytelniczka, pani Karolina, zwróciła naszą uwagę na trzech "mistrzów", którzy swoje wozy zaparkowali w bardzo interesujący sposób.

IMG_2226.JPG

Pierwszy z kierowców, który oplem stanął na dwóch miejscach w poprzek, na zwrócenie uwagi przez panią Karolinę odpowiedział, że "jeśli stanie prosto, to nie wyjedzie". 

IMG_3945.JPG

Kierowca tego dostawczego samochodu zabrał przy ul. Zbychowskiej miejsce zarówno pieszym, jak i pojazdom. Takie parkowanie "na chwilę" to co prawda nierzadki widok, jednak nasza Czytelniczka czekała 5 minut, aby zwrócić uwagę, jednak nie doczekała się kierowcy.

IMG_3437.JPG

A to parking w Galerii Rumia. Kierowca tego wozu nie dał rady zmieścić się w wyznaczonym miejscu.


W ramach akcji "Mistrz Parkowania" regularnie krytykujemy kierowców, którzy z powodu swojej wygody lub bezmyślności łamią przepisy ruchu drogowego. 

Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Czytelników, którzy regularnie podsyłają nam zdjęcia pokazujące nieprawidłowe parkowanie.

Najlepsze zdjęcia nagrodzimy biletami do kina Helios!

Widziałeś podobną sytuację? 

Zauważyłeś jakiś absurd drogowy?

A może coś innego Cię bulwersuje? 

Zrób zdjęcie i wyślij na adres: a.walk@expressy.plTagi: Rumia , Parkowanie , Mistrzowie Parkowania , Lidl , Trzy miejsca


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.