Koncert dyplomatów

Autor: DD • 9 maja 2017 12:00 • Trójmiasto • 0 • Oceń: 0

W niedzielę, 14 maja o godzinie 19:00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbędzie się III koncert najlepszych dyplomantów Akademii Muzycznej w Gdańsku 2016/2017.

Kamila Olas_fot.Dariusz_Kula_1.JPG
D.Kula

Polska Filharmonia Bałtycka od kilku lat honoruje najlepszych dyplomantów gdańskiej Akademii Muzycznej, którzy wyróżnili się w ciągu bieżącego roku akademickiego wybitnymi osiągnięciami. Przygotowują oni wyjątkowy program, który dla muzyków jest dużym wyzwaniem, lecz i dowodem ich talentu. Z kolei dla publiczności wydarzenie to jest co roku źródłem niezapomnianych doznań estetycznych.

W tym roku wśród uhonorowanych dyplomantów znaleźli się Julia Pruszak, sopranistka klasy dr hab. Ewy Marciniec, Kamila Ola, akordeonistka klasy prof. dr hab. Elżbiety Rosińskiej, Adam Piórkowski, pianista klasy dr. Kordiana Góry i Szymon Sutor za kompozycję i aranżację jazzową klasy dr Aleksandry Tomaszewskiej. W sali koncertowej zagra także Orkiestra Symfoniczna PFB pod dyrekcją jej dyrektora artystycznego George’a Tchitchinadze.

Tagi: koncert


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.