Molestował na ulicy

Autor: DD • 17 maja 2017 07:00 • Region • 0 • Oceń: 5

Kryminalni z puckiej komendy zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który szedł za młodą kobietą, a następnie, wbrew jej woli dotykał w miejsca intymne.

2016-12-28_2014-09-18_wejherowo.jpg

W piątek kryminalni puckiej komendy dowiedzieli się, że 3 dni wcześniej w okolicach mola w Pucku nieznany mężczyzna zaczepiał młodą dziewczynę. Mundurowi natychmiast zajęli się tą sprawą i ustalili, że poszkodowaną jest 17-letnia mieszkanka Pucka, która była przez niego dotykana w miejsca intymne wbrew swojej woli. Okazało się, że sprawcą jest 33-letni mieszkaniec Pucka. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mężczyzna jest bardzo dobrze znany puckim policjantom. Podczas okazania nastolatka rozpoznała mężczyznę, któremu śledczy przedstawili zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej.

Tagi: napaść


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.