Okradł 15 piwnic

Autor: DD • 17 maja 2017 06:00 • Trójmiasto • 0 • Oceń: 0

Kryminalni z komendy miejskiej zatrzymali 20-letniego mieszkańca Gdańska podejrzanego o włamania do altan, samochodu i 15 piwnic. Sprawca z wnętrz kradł wartościowe przedmioty.

36026a.jpg

Kryminalni z komendy miejskiej w Gdańsku pracując nad wyjaśnieniem spraw dotyczących włamań do piwnic i pojazdów na terenie Gdańska zatrzymali w minionym tygodniu 20-latka. Jak ustalili policjanci, młody gdańszczanin podejrzany jest o włamania do samochodu, altan i co najmniej 15 piwnic oraz usiłowanie włamań do kolejnych piwnic. Zdarzenia miały miejsce w ostatnich latach. Sprawca z wnętrza kradł wartościowe rzeczy, w tym m.in. elektronarzędzia, rowery i sprzęt narciarski. Pracujący nad sprawą śledczy z komisariatu I ustalili także, że ten sam 20-latek odpowiada również za kradzież roweru i drabiny o wartości 1000 zł.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci z komisariatu I przedstawili sprawcy łącznie 20 zarzutów dotyczących włamań i kradzieży. 20-latek przyznał się do wszystkich stawianych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia.

Tagi: Kradzież


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.