Samochody Google na ulicach

Autor: DD • 12 maja 2017 11:30 • Powiat wejherowski • 0 • Oceń: 0

Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google. W ciągu kilku najbliższych dni samochody Street View ponownie wyjadą na ulice polskich miast.

device-car.jpg
Google Polska

Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google, to dzięki niej możecie wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. Samochody Street View w ciągu kilku najbliższych dni ponownie wyjadą na ulice polskich miast. Będziecie je mogli zobaczyć m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku oraz okolicznych miejscowościach. Oprócz tego samochody pojawią się w innych miastach w województwach dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podkarpackim, podlaskim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim i wielkopolskim.

Dzięki tym przejazdom na Mapach Google zostaną zamieszczone najnowsze zdjęcia, znacznie poprawi się także jakość map. To, czy samochody Street View pojawią się w danym miejscu zależy od wielu czynników, między innymi warunków pogodowych i logistycznych, postaramy się wykonać fotografie w każdym z wymienionych miejsc. Dzięki tym przejazdom na Mapach Google zostaną zamieszczone najnowsze zdjęcia, znacznie poprawi się także jakość map. To, czy samochody Street View pojawią się w danym miejscu zależy od wielu czynników, między innymi warunków pogodowych i logistycznych, postaramy się wykonać fotografie w każdym z wymienionych miejsc. Pierwsze zdjęcia Street View w Polsce zostały zostały zrobione w 2011 roku, kolejne fotografie wykonywane z samochodów były robione w 2014 roku.

Tagi: mapa, samochód


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.