UWAGA! Są wejściówki do zgarnięcia

Autor: WA • 14 czerwca 2017 07:15 • Rumia • 38 • Oceń: 0

Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę? Nic prostszego. Wystarczy, że weźmiesz udział w zabawie, którą organizujemy przy współpracy z Parkiem Powrotu do Przeszłości.

17630151_193506031152067_3204132561804755597_n_960x782.jpg

Park Powrotu do Przeszłości to wyjątkowe miejsce, które jest pełne atrakcji zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Nietypowy obiekt mieści się przy ul. Kosynierów 74b w Rumi. Do jego odwiedzenia zachęcamy wszystkich żądnych przygód.


Dla wybranych mamy bilety, które upoważniają do bezpłatnej zabawy na terenie Parku Powrotu do Przeszłości. Co trzeba zrobić, by móc walczyć o wejściówki? Niewiele. Wystarczy w komentarzu pod tym artykułem umieścić uzasadnienie: dlaczego akurat Tobie należą się zaproszenia. W rubryce „pseudonim” trzeba podać swoje imię i nazwisko. Ze zwycięzcami kontaktować będziemy się drogą elektroniczną.


Spośród wszystkich uczestników zabawy wybierzemy trzy osoby, z których każda otrzyma pod dwa bilety do Parku Powrotu do Przeszłości. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, do godz. 15.


Tagi: Bilety , zabawa , Zmagania , Czytelnicy , wejściówki , zaproszenia


Opinie

* pola wymagane

Oceń: 0 0
Wioleta Przybojewska Antosik
(2017-06-14 07:29)
Mam dwóch synów, którzy wzorowo kończą rok szkolny. Pomyślałam, że nagrodą dla nich za włożony trud w naukę byłaby zabawa w tym Parku.

Oceń: 2 0
Bożena Depta
(2017-06-14 07:44)
Dziś komputery, tablety, dzieci z nosem w telefonie. Jak to zmienić - pokazać dzieciom przeszłość. Taką możliwość daje Park Powrotu do Przeszłości. Idealny pomysł na spędzenie wspólnie czasu. Moje dzieci uwielbiają odkrywać świat, poznawać. Najlepsza nauka jest przy świetnej zabawie, którą na pewno zapewni park.

Oceń: 3 0
Aneta Pałkiewicz
(2017-06-14 07:55)
Dla moich dwoch synkow. Jeden ma 9 lat i uwielbia takie parki, a jak nie odwiedzic parku w miescie w ktorym sie mieszka. Drugi ma pol roczku i jest ciekawy co wokol niego sie dzieje. Taka lekcja historii z pewnoscią go zaciekawi.

Oceń: 2 0
Mosakowska Marta
(2017-06-14 07:55)
Dlaczego dla nas ... hmm moja 4 letnia córeczka uwielbia tego typu atrakcje , a ja jako mama ..... również :)

Oceń: 1 0
Monika Piotrowicz
(2017-06-14 07:58)
Przeszłość to my. Jesteśmy z nią ściśle związani i dlatego warto pokazać ją dzieciom, które najlepiej uczą się poprzez obserwację i dotyk. Niesamowitym byłoby zobaczyć Homo erectusa. :-)

Oceń: 0 1
Barbara Miotk
(2017-06-14 08:03)
Witam
A więc znowu coś dajecie

Oceń: 3 0
Karol Pasieka
(2017-06-14 08:06)
Pokazałbym nieco historii Bratankowi :)

Oceń: 2 0
Anna Domańska
(2017-06-14 08:21)
Moje dzieci uwielbiają spędzać czas aktywnie,interesują je zwierzęta a mama wraz z nimi bedzie się świetnie bawić.Jeszcze tam nas nie było,czas odwiedzić to miejsce.Słyszałam,że jest dobra kawa cos dla mnie:)

Oceń: 3 0
Agnieszka Samson
(2017-06-14 08:31)
Gdyby nie przeszłość nie bylibyśmy tu i teraz... A najlepszy sposób na przekazanie tego dzieciom to nauka poprzez zabawę. Park powrotu do przeszłości może być świetnym pomysłem na połączenie obu...

Oceń: 2 0
Alicja Turek
(2017-06-14 08:32)
Ponieważ ja i moi synowie chcielibysmy przekonać się na czym polega powrót do przeszłości w waszym parku....

Oceń: 2 1
Łukasz Jeszke
(2017-06-14 08:51)
Dlaczego mnie się należą bilety? Nie robię tego dla siebie ale dla moich dzieci. Uwielbiają spędzać czas w podobnych parkach a tutaj jeszcze Nas nie było... A jak się wyhasają parę godzin na świeżym powietrzu to na pewno będą szczęśliwe !!! Wtedy i ja będę szczęśliwy :))

Oceń: 2 0
marcin schwendke msch38
(2017-06-14 08:53)
Bo my i moja córka zuzka chcemy cofnąć i zobaczeć jak było kiedyś

Oceń: 1 1
Kasia Bork
(2017-06-14 08:55)
Powinnam zgarnąć wejściówki, ponieważ jestem tak stara, że wizyta w Parku byłaby dla mnie podróżą iście sentymentalną.

Oceń: 4 0
Mariola Czapiewska
(2017-06-14 09:03)
Bardzo chcialabym wygrac zaproszenia,poniewaz zabralabym tesciowa na wycieczke,zeby mogla odwiedzic swoja rodzinke,a mianowicie dinozaury.

Oceń: 0 0
Agnieszka miotk
(2017-06-14 09:16)
Ponieważ przydało by nam sie troche oderwania od rzeczywistości syn uwielbia takie atrakcje i był by w " siódmym niebie "

Oceń: 0 0
Angelina Soldatk
(2017-06-14 09:34)
Podarowałabym wejściówki chrześniakom - idealny prezent, a ich uśmiechy bezcenne ! :)

Oceń: 0 0
Kamila Naczke
(2017-06-14 09:36)
Mam młodszego brata, z którym bardzo lubię spędzać czas i zabierać go na różne wycieczki. Niestety dawno już nigdzie nie byliśmy i napewno bardzo by się ucieszył, jakby mógł brać udział w takiej zabawie. Ciągle tylko telefon, komputer i inne elekroniczne zabawki. Odciągnąć od epidemii XXI wieku mojego brata jest dla mnie bardzo ważne, jak i również to by poznawał przeszłość i przy tym dobrze się bawił. Była by to dla nas bardzo miła niespodzianka spędzić wspólnie czas w takim miejscu.

Oceń: 0 0
Patrycja Tobiaska
(2017-06-14 09:39)
Do mnie ...dlatego iż...
Człowiek zabiegany,goni za pieniędzmi a czas goni nas...
Wszystko przemija tak szybko ,że aż strach .
Chwila zapomnienia należy się każdemu.
Nie mam dzieci ale była bym dobra ciotka :)

Oceń: 0 0
Bartosz Piotrowicz
(2017-06-14 10:06)
Fajnie by bylo cos wkoncu wygrac chociaz raz w Zyciu to moja Corka ktora ma 22 czerwca Rok i pasierbica ktora ma 25 czerwca 9 lat by sie NAPEWNO UCIESZYLY tymbardziej ze juz niedlugo maja urodziny a z pieniazkami przy remoncie mieszkania to ciezko

Oceń: 0 0
Bartosz Piotrowicz
(2017-06-14 10:07)
Fajnie by bylo cos wkoncu wygrac chociaz raz w Zyciu to moja Corka ktora ma 22 czerwca Rok i pasierbica ktora ma 25 czerwca 9 lat by sie NAPEWNO UCIESZYLY tymbardziej ze juz niedlugo maja urodziny a z pieniazkami przy remoncie mieszkania to ciezko

Oceń: 0 0
Bartosz Piotrowicz
(2017-06-14 10:08)
Fajnie by bylo cos wkoncu wygrac chociaz raz w Zyciu to moja Corka ktora ma 22 czerwca Rok i pasierbica ktora ma 25 czerwca 9 lat by sie NAPEWNO UCIESZYLY tymbardziej ze juz niedlugo maja urodziny a z pieniazkami przy remoncie mieszkania to ciezko

Oceń: 0 0
Bartosz Piotrowicz
(2017-06-14 10:11)
Fajnie by bylo cos wkoncu wygrac chociaz raz w Zyciu to moja Corka ktora ma 22 czerwca Rok i pasierbica ktora ma 25 czerwca 9 lat by sie NAPEWNO UCIESZYLY tymbardziej ze juz niedlugo maja urodziny a z pieniazkami przy remoncie mieszkania to ciezko

Oceń: 0 0
Antoni Macierewicz
(2017-06-14 10:52)
Bo jak nie to będzie wojna.

Oceń: 0 0
Marta Gniewczyńska
(2017-06-14 11:03)
Zagubieni, zabiegani w chaosie codziennego życia marzymy o spokojnej wypełnionej uśmiechami przechadzce po szlakach tego co minęło i co uchwycono w zakątku Parku :o)

Oceń: 0 0
Danuta Wyszadko
(2017-06-14 11:38)
Ja epokę kamienia łupanego mam codziennie w domu za sprawą moich dwóch "jaskiniowych dzikusów" i chętnie wysłałabym ich tam gdzie czują się najlepiej czyli właśnie do tej epoki, żeby się wyszaleli i żeby mieć choć trochę spokoju w domu :-)

Oceń: 0 0
Marta Boniaszczuk
(2017-06-14 11:42)
Dlaczego akurat mi się należą wejściówki? Bo mam 25 lat, a w "przeszłości" kiedy miałam lat 10 było fajnie i chciałabym sobie wrócić do takiej przeszłości ;)

Oceń: 0 0
Gliniecki Bogusław
(2017-06-14 11:46)
Chyba jak każdy chciałbym móc cofnąć czas choćby o jeden dzień. A przeżyć choć jeden w czasach w których cywilizacja dopiero co startowała byłoby jeszcze bardziej ekscytujące. Z uwagi na to iż ani jedno ani drugie nie jest możliwe dobrze byłoby choć namiastkę tego przeżyć odwiedzając taki właśnie Park Powrotu do Przeszłosci

Oceń: 0 0
lisiczka0112
(2017-06-14 11:58)
Mam córkę lat 7, w tym roku nie mamy możliwości wyjazdu na wakacje, pomimo wielu trudności świadectwo ma bardzo dobre i w ramach nagrody za ciężką prace jaką wykonała należy się jej nagroda i niech jest to wejściówka do Parku Powrotu do Przeszłości. Zabawy jak i radości będzie dużo.

Oceń: 1 0
Barbara Miotk
(2017-06-14 12:42)
w związku z tym iż mój poprzedni post chyba się nie pokazuje pisze ponownie.
A więc bardzo by się mi przydały te wejściówki do parku ponieważ jeszcze tam nie byłam a przez wzgląd na to że oboje z mężem pracujemy wolny czas mamy głównie w ndz i wtedy też wspólnie z córką staram sie co spędzać kreatywnie. W dzisiejszych czasach kiedy każdy tylko w telefonie wiecznie coś robi dobrze było by zobaczyć i pokazać córce "swoje" dzieciństwo.
Mam nadzieję ze umozliwicie nam ten wyjazd i troszkę pomożecie

Oceń: 0 0
Ewelina konkol
(2017-06-14 13:43)
Powinny do mnie trafic bo jestem zapracowana mamą i była by to motywacja na spędzenie czasu z moimi ukochanymi synkami.

Oceń: 0 0
Dorota Szumikowska
(2017-06-14 13:49)
Bileciki dla mnie i córeczki Dominiki .Będziemy się świetnie bawiły i z pewnością się nie nudziły.

Oceń: 0 0
Ewa Bylicka
(2017-06-14 20:22)
Byłoby mi bardzo miło otrzymać bilety. Od czasu porodu, a minęło już pół roku nigdzie razem nie byliśmy, tylko praca, dom, opieka nad dzieckiem. Zawsze brak czasu na wspólny wyjazd, spędzenie czasu razem bez telefonów i zmartwień. Będzie mi bardzo miło jeżeli obdarujecie biletami moją nowo założoną rodzinę i że wspólny wypad jeszcze bardziej nas do siebie zbliży.

Oceń: 0 0
Monika Czerwionka
(2017-06-14 20:48)
Dlaczego ja powinnam dostać bilety? Bo siedzę w domu z dziećmi i bynajmniej one będą miały jakąś frajdę :)
Dla nich wszystko :)

Oceń: 0 0
Patrycja Frątczak
(2017-06-15 08:18)
Uważam że moja córka powinna dostać taką wejściówkę , ponieważ uwielbia trampoliny i różne inne zabawy a potrzebne jej to jest jako forma treningu :-) Poza tym niedaleko parku mieszka ciocia i byłaby motywacja do jej odwiedzenia hihi

Oceń: 0 0
patrycja michalska
(2017-06-15 18:42)
Dlaczego? Powod jest prosty. Chcialabym by syn mial chwile beztroski i zabawy w nowym miejscu. Bylaby to dla niego naroda za jego odwage i wytrzymalosc :)

Oceń: 1 0
krystian bisewski
(2017-06-18 11:47)
mam dwie siostrzenice których rodziców niestać nawet na wyjście do lodziarni a co gadać o większych atrakcjach mimo to dziewczyny dobrze się uczą i gdybym wygrał te wejściuwki zapewniłbym im odrobinę relaksu i zobaczyłbym wkońcu uśmiech na ich twarzach którego nie widziałem od lat

Oceń: 0 0
Justka
(2017-06-22 09:07)
Bardzo lubimy aktywnie pędzać czas , Park Powrotu do Przeszłości to coś co może zainteresować moją córkę jak i mojego męża który uwielbia rozmarzać o przeszłości ....A poza tym bilety były by na pewno trafionym prezentem z okazji dnia ojca jak i nagroda dla córki na zakończenie roku przedszkolnego ..:))

Oceń: 0 0
Joanna Janas
(2017-06-22 11:54)
Mój syn w sierpniu kończy 5 lat. Od jakiegoś czasu jest zafascynowany historią Ziemi. Uwielbia różne rzeczy związane z prehistorią. A połączenie zabawy i możliwość obejrzenia eksponatów tylko zaognią jego apetyt na zdobywanie wiedzy :)

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 01 02