Włamywali się do mieszkań

Autor: DD • 16 maja 2017 06:00 • Trójmiasto • 0 • Oceń: 0

Policjanci z Komisariatu w Chyloni ustalili dwóch sprawców włamań do mieszkań na terenie Gdyni. Włamywacze po wejściu do mieszkania zabierali biżuterię i gotówkę.

36019.jpg

W sierpniu i wrześniu ubiegłego roku gdyńska Policja została powiadomiona o kradzieżach z włamaniem do mieszkań, gdzie łupem złodziei padała przede wszystkim biżuteria oraz pieniądze. Nad sprawą pracowali kryminalni z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni i ustalili, że sprawcami tych włamań są mieszkańcy Gdańska w wieku 38 i 39 lat. Poczynione ustalenia doprowadziły do zatrzymania obu sprawców przestępstw. Jednego z nich zatrzymano podczas kontroli drogowej w Sopocie, natomiast drugiego policjanci zatrzymali na terenie Gdyni. Mężczyznom przedstawiono zarzuty dokonania trzech włamań i usiłowania kolejnego za co grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu jeden z zatrzymanych trafił do tymczasowego aresztu.

Tagi: włamanie


Opinie

* pola wymagane
Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. GWE24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.