REKLAMA

Młodzi na Targach Edukacji i Pracy

16:31, 14.11.2017 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Mieli okazję zapoznania się z propozycjami pracodawców i ofertami szkół ponadgimnazjalnych. Młodzi mieszkańcy powiatu wejherowskiego uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy.

- Bardzo dobrze, że organizowane są tego typu przedsięwzięcia – zapewnia Mateusz Grabowski, uczeń ZSP nr 2 w Rumi. - Można nie tylko zapoznać się z ofertami, ale też porozmawiać i zasięgnąć opinii.

Przedsięwzięcie, które zorganizowano w ramach Powiatowego Tygodnia Przedsiębiorczości, odbyło się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi, gdzie rozstawionych zostało około trzydziestu stoisk.

- Targi organizowane są po to, aby młodemu człowiekowi ułatwić podjęcie decyzji związanej z wyborem pracy bądź dalszej drogi kształcenia – wyjaśnia Halina Filińska, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi. - Uczestniczyli w nich uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wejherowskiego.

Podczas Targów Edukacji i Pracy młodzież mogła nie tylko porozmawiać z pracodawcami, czy przedstawicielami szkół. Na chętnych czekały również konsultacje ze specjalistami z różnych branż i doradcami zawodowymi.

 

(A.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017