Zamknij
REKLAMA

Uwaga - tunel będzie czasowo nieczynny!

15:06, 07.08.2018 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

To ważna informacja nie tylko dla mieszkańców, ale też dla tych, którzy w najbliższych dniach odwiedzą Wejherowo. Tunel pod krajową „szóstką” będzie czasowo zamknięty.

O utrudnieniach poinformowała firma Skanska, która jest generalnym wykonawcą realizowanego właśnie zadania: "Budowa połączenia drogowego oraz miejsc postojowych w ramach Węzła Integracyjnego Kwiatowa".

Utrudnienia są związane właśnie z przebudową węzła „Kwiatowa”, a zamknięta zostanie część tunelu dla pieszych pod torami io drogą krajową nr 6 w centrum Wejherowa.

Przejść tunelem nie będzie można we wtorek 14 sierpnia, czwartek 16 sierpnia oraz piątek 17 sierpnia.

- W godzinach od 7:00 do 19:00 z użytkowania zostanie wyłączony tunel dla pieszych na odcinku od wysokości peronu 3 (wejście na peron będzie otwarte) do wyjścia przy DK6 przy przystanku autobusowym w kierunku Gdynia – wyjaśniaj Maciej Pilczuk, kierownik budowy. - Obejście zamkniętego odcinka będzie realizowane ul. 10 Lutego, ul. Sienkiewicza przez przejazd kolejowy oraz ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego. Zostanie ustanowiona tymczasowa organizacja ruchu z informacjami i kierunkami dojść do przystanków autobusowych, dworca PKP oraz ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego. Wyłącznie jest związane z zachowaniem bezpieczeństwa przy robotach rozbiórkowych istniejącego fragmentu stropu i ścian tunelu. Rozbiórki będą prowadzone w miejscu projektowanego zejścia do tunelu z nowobudowanego parkingu Węzła Integracyjnego Kwiatowa. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w tym rejonie oraz stosowanie się do informacji na ustawionych znakach.

(R.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Twój Dic kTwój Dic k

8 0

Natomiast w Redzie kobiety z wózkiem dziecięcym, inwalidzi , rowerzyści ... z uwagi na brak wjazdów, od zawsze muszą korzystać z życzliwości obcych osób albo UFO i to mamy XXI wiek . Nie wiem w czym tkwi problem trudność w rozwiązaniu tej kwestii, takie dylematy problemy rozwiązuje chętnie UE z dotacjami , tu chyba jest problem kto ma się tym zająć Miasto Reda czy SKM, czyli polityka spychologii ... to niezbyt dobrze świadczy o burmistrzu miasta Reda, chyba że ciągle jeżdzi autem i nie widzi takich podstawowych potrzeb biedniejszej części społeczeństwa. Mi to tam teraz zwisa bo moje dziecko już chodzi, ale jak widzę ludzi noszących wózki to sobie tylko wyobrażam leżące nogi na stole dyrektora SKM i burmistrza Redy. Ciao 18:18, 07.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone