Zamknij
REKLAMA

9 miejscowości walczy o Podwórka Talentów

13:00, 16.07.2017 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Do projektu zostały zaproszone szkoły podstawowe, gminy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, których zadaniem było stworzenie video lub prezentacji przedstawiającej talenty dzieci.

- Bardzo cieszy nas bardzo wysokie zaangażowanie lokalnych społeczności, które potwierdza bardzo duża ilość zgłoszeń jakie otrzymaliśmy. Poprzednie edycje naszego konkursu pokazują, że wspólne działanie i wzajemne wsparcie pozwalają osiągnąć cel, dlatego zachęcamy do głosowania na zgłoszenie z Waszej okolicy. Każdy głos jest na wagę złota i może przesądzić o zwycięstwie, dlatego warto głosować codziennie i zachęcić do tego wszystkich – mówi CSR manager Katarzyna Singh.

Do konkursu wpłynęło ponad 500 zgłoszeń. Jury z Natalią Kukulską i Mateuszem Kusznierewiczem na czele wybrało spośród nich 200 najlepszych filmów i prezentacji, które trafiły do 2 etapu rywalizacji. 

Chcecie sprawić, aby jedno z 20 Podwórek Talentów powstało w jednej ze pomorskich miejscowości zgłoszonych do konkursu?  Do 31 lipca można wspierać lokalne zgłoszenie, oddając codziennie głosy na stronie internetowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018