REKLAMA

Akcja dla plażowiczów we Władysławowie

11:00, 11.08.2017 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Do tego w strefie czeka aromatyczna kawa, animatorzy, którzy zorganizują czas dla dzieci i strefa relaksu dla Ciebie. To kolejne wydarzenie w ramach „Projektu Plaża”.

Monika Mrozowska znana jest ze swej z wszechstronności. Jest nie tylko aktorką, ale także prowadzi programy kulinarne, pisze książki, jest aktywna sportowo, a do tego wychowuje dzieci w duchu ekologii. Razem ze swoimi dziećmi często tworzą własnoręcznie zabawki.

-Każda chwila spędzona razem z dziećmi na rozwijaniu ich wyobraźni jest cenna. Kiedy jedziemy na wakacje to zamiast się wylegiwać, bawimy się właśnie w taki sposób. Robimy lampiony, ozdoby do domu czy zabawki z kartonu.” – mówi Monika Mrozowska.

W najbliższą niedzielę 13 sierpnia o godzinie 12.00 na plaży we Władysławowie w miasteczku DD TVN, na terenie strefy poprowadzi warsztaty dla całej rodziny, podczas których zrobi prawdziwy latawiec. Zachęcamy wszystkich do przyjścia.

To już kolejne spotkanie z gwiazdą w strefie Tchibo Family w ramach „Projektu Plaża”. Do tej pory plażowicze mogli usłyszeć na żywo bestsellerowe bajki Michała Zawadki, które czytała swym aksamitnym głosem znana dziennikarka i najbardziej rozpoznawalna lektorka w Polsce oraz uczestniczyć w warsztatach z przygotowywania kawowych koktajli prowadzonych przez topmodelkę, blogerkę i mamę.

Nie mniej ciekawe familijne atrakcji czekały na plażowiczów w innych strefach Tchibo Family. Odbyły się tam warsztaty z podstaw kitesurfingu prowadzone przez sportową rodzinę, instruktorów oraz spotkanie z gwiazdą, wokalistką słynnego zespołu. 

W każdym z miast na plażowiczów czeka tez wiele innych atrakcji. Strefa podzielona jest na część kawiarnianą, strefę relaksu oraz miniprzedszkole z grami i zabawami dla dzieci.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018