Zamknij
REKLAMA

Lemoniadowy weekend w Gdyni

13:40, 11.08.2017 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Pomysłem na wydarzenie jest promocja zdrowych, naturalnych napojów, skutecznie gaszących pragnienie w okresie najbardziej intensywnych upałów, a przy okazji dostarczających wiele przyjemności, w tym doznań smakowych.

Proste przepisy na lemoniady, czy herbaty mrożone, od kilkuset lat stanowiły najlepszą receptę na przygotowanie chłodnych napojów, które uzupełniają nasze płyny oraz witaminy w czasie najgorętszych dni w roku. I choć przez wieki zarówno preferencje kulinarne, jak i technologie ich wytwarzania ulegały ewolucji, zaś tradycyjna lemoniada musiała toczyć często nierówny bój z masowo i bezkrytycznie reklamowanymi markami napojów gazowanych lub koncernami piwnymi, to aktualnie te smaki naszych pradziadków i prababć triumfalnie powracają. 

Wydarzenie to święto tradycyjnych, chłodzonych napojów, w tym naturalnych lemoniad oraz mrożonych herbat w Miejskiej Hali Targowej ul. Wójta Radtkego i na placyku przed Halą Łukową:

10:30-14:00 - Lemoniadowe rytmy z DJ Pozi (Paweł Frączyk), która przegna z nas wszelkie złe emocje, doda werwy oraz pozytywnej energii.
11:00-12:00 - Wielka degustacja kilkudziesięciu autorskich rodzajów i kompozycji lemoniad - degustacja lemoniad w czasie naszej zabawy jest bezpłatna. 
12:15-12:45 - Wybieramy Lemoniadowe TOP 10 Lata (widzowie oraz lemoniadowe jury).
12:45-13:15 - Zabawa kreatywna z nagrodami - wybieramy nazwę dla Gdyńskiej Lemoniady - prowadzenie Arkadiusz Brzęczek.

10:30-12:30 - Kreatywna fotografia kulinarna - wykonaj najciekawsze zdjęcie owocowo-lemoniadowe, nagrody książki - albumy kulinarne oraz gadżety Hal Targowych.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018