Zamknij
REKLAMA

Ze skarbonki dla fundacji Anny Dymnej

14:00, 06.10.2017 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Grosz do grosza, a będzie… ponad 150 tysięcy złotych. Taką kwotę wspólnymi siłami od lipca 2016 roku zgromadzili klienci KiK z całej Polski, wrzucając pieniądze do skarbonek Help and Hope w sklepach. Część sumy już trafiła na szczytny cel do fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i realizowany przez nią projekt „Akademia Odnalezionych Nadziei”. Na ręce prezes fundacji Mimo Wszystko Anny Dymnej został przekazany bon o wartości 60 tys. zł.

–Najbardziej cieszą spotkania z ludźmi radosnymi, prawdziwie zaangażowanymi, pełnymi wspaniałych pomysłów, którzy chcą pomagać – skomentowała Anna Dymna. – Tacy są właśnie przedstawiciele firmy. Bardzo liczę na to, że nasza radosna współpraca będzie trwać, na przekór rzeczywistości w jakiej żyjemy. Dzięki hojności klientów stypendyści „Akademii Odnalezionych Nadziei”, która skupia się na pomocy w zdobywaniu edukacji osobom chorym i niepełnosprawnym w trudnej sytuacji materialnej, otrzymają szansę na przyszłość malującą się w jaśniejszych barwach.

Założyciel marki Stefan Heinig jest równocześnie twórcą fundacji „Help and Hope”, która skupia się na wyrównywaniu szans, podnoszeniu kwalifikacji, wsparciu edukacyjnym i opiece nad dziećmi i młodzieżą w trudnej sytuacji życiowej. Doskonale rozumieją ją polscy klienci, czego dowodem jest suma, jaką zgromadzili od lipca zeszłego roku, kiedy w sklepach pojawiły się pierwsze skarbonki. Wspólnymi siłami, z czystej dobroci serca i chęci wsparcia osób borykających się z trudnościami w codziennym życiu swoimi datkami podarowali im nadzieję na lepsze jutro.

 

 

.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone