Zamknij
REKLAMA

Wyjazdowy początek piłkarzy z powiatu

14:26, 14.07.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Zawodnicy z naszego powiatu wrócą do gry w sierpniu. Czwarto- i piątoligowcy poznali terminarz rundy jesiennej nowego sezonu.

Rozstrzygnięcia poprzedniego sezonu sprawiły, że to w czwartej, a nie w piątej lidze będzie większa liczba reprezentantów powiatu wejherowskiego.

W IV lidze powalczą Orkan Rumia, Stolem Gniewino oraz tegoroczny beniaminek, Wikęd Luzino. Wszystkie trzy drużyny sezon zaczną od wyjazdu. W weekend 5./6.sierpnia Orkan wyjedzie na mecz z GKS-em Kolbudy, Stolem o pierwsze punkty zagra z Gromem Nowy Staw, a Wikęd Luzino spotka się z Gryfem w Słupsku. Tydzień później na własne boisko powróci Stolem, który podejmie beniaminka, który awansował ze słupskiej V ligi, Start Miastko. U siebie zagra też Orkan Rumia, który sprawdzi formę Jaguara Gdańsk. Wikęd na wyjeździe zagra z Gedanią w Gdańsku.

Nasz jedynak w V lidze, czyli drużyna Orlęta Reda rozgrywki wznowi w weekend 12./13.sierpnia. Sezon zacznie od wyjazdu – zmierzy się z Orłem Trabki Wielkie. Początek rozgrywek będzie intensywny, bo kolejny mecz piłkarze z Redy zagrają już we wtorek. Znów będzie to wyjazd – tym razem do Władysława na mecz z tamtejszym MKS-em.

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018