REKLAMA

Kadra Polski w kickboxingu trenowała w Luzinie

12:16, 08.08.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Luziński GOSRiT gościł swoim obiekcie Kadrę Narodową w kickboxingu w gronie kadetów i juniorów. 

Zawodnicy do lat 16 (kadeci) oraz do lat 18 (juniorzy), szlifowali formę przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w formule pointfighting, które w dniach 2-9 września odbędą się w Skopje w Macedonii.

W zgrupowaniu wzięło udział 17 zawodników z całej Polski, a prowadzącym konsultacje był pełniący obowiązki trenera kadry Polski z ramienia Polskiego Związku Kickboxingu, Rafał Karcz. Z naszego terenu udział w zgrupowaniu wzięły 3 osoby, które zostały zakwalifikowane do udziału w Mistrzostwach Europy. Są to aktualni Mistrzowie Polski: kadetka Zuzanna Kalbarczyk oraz juniorzy: Paulina Stenka i Filip Stark.

Mimo krótkiego trwania, konsultacje należy zaliczyć do udanych i owocnych. Trener Rafał Karcz powołał ścisłą Reprezentację Polski (Kadra A) oraz zawodników do Kadry B, którzy również wyjadą do Macedonii. Odbyło się łącznie 6 treningów specjalistycznych oraz dwa poranne rozruchy. Reprezentanci Polski mieli okazję zwiedzić Luzino oraz odbyć zajęcia rozruchowe na dostępnej Ścieżce Zdrowia. Ponadto w ramach odmiany i odpoczynku w sobotę wybrali się nad morze do miejscowości Dębki.

Zawodnicy z naszego terenu do ME oprócz odbytych zgrupowań w Gronowie oraz w Luzinie, a także obozu letniego w Stężycy, przygotowywać się będą na sali Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego w Wejherowie oraz KTS-K GOSRiT w Luzinie.

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018