Zamknij

Znamy zwycięzcę Wakacyjnej Ligi!

13:44, 09.08.2017 K.G
Skomentuj

Za nami ostatnia kolejka Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej w kategorii 2002. Najlepsza ekipa znów pokazała klasę.

Mistrzem została drużyna Rudy Pawlik, która z sześciu turniejów wygrała aż pięć, gromadząc aż 110 punktów, deklasując pozostałe zespoły.

Co prawda sprawa tytułu była przesądzona już wcześniej, jednakże we wtorek 9 sierpnia - pomiędzy trzema innymi zespołami - toczyła się zacięta walka o pozostałe miejsca na podium . Zwycięsko z tej batalii wyszła ekipa Gwiazdy Team, wyprzedzając ostatecznie Dzikie Kaczki. Czwarte miejsce w klasyfikacji końcowej zajął zespół Burmistrz Team

Złoty but dla najlepszego strzelca wygrał Beniamin Damps, który strzelił 45 bramek, drugi był Łukasz Michałek - 34 a trzeci Igor Wiczkowski - 21 trafień.

Podsumowanie rozgrywek, wręczenie pucharów, losowanie nagród i kilka niespodzianek już w najbliższy piątek na orliku w Kębłowie o godz. 16.00 .