Nieoczekiwane rozstrzygnięcie w Wakacyjnej Lidze

10:26, 11.08.2017 Piotr Klecha - GOSRiT Luzino / KG

Wygrali jeden z sześciu turniejów... i  zwyciężyli w całej lidze! Rozgrywki rocznika 2005 przyniosły nieoczekiwany finał – najlepszy okazał się zespół, który przed ostatnią kolejką był na trzecim miejscu!

Po pięciu turniejach trzy drużyny walczące o mistrzostwo dzieliły tylko 4 pkt... Nie trudno się domyślić, że ostatnie pojedynki wzbudzały wielkie emocje.

Ostatecznie swoją pierwszą statuetkę zdobyła ekipa FC Nikt Nas Nie Chce - a zdobywając jednocześnie najwięcej punktów dodatkowych - rzutem na taśmę wskoczyła również na pierwsze miejsce w tabeli.

Zaledwie punkt za nimi rozgrywki zakończyła drużyna Coco Jambo Robakowo, a dotychczasowi liderzy - Miszcze Nad Miszczami - spadli na najniższy stopień podium, tracąc do zwycięzców tylko 2 pkt!

Królem strzelców został Kacper MIenik - zdobywca 19 bramek, wyprzedzając Mateusza Sztubińskiego - 16 oraz Pawła Ptach -14 trafień

Podsumowanie rozgrywek, wręczenie pucharów, losowanie nagród i kilka niespodzianek dziś od godz. 16.00 na orliku w Kębłowie. Zapraszamy!