Zamknij
REKLAMA

Wielkie podniebne show w Trójmieście

14:00, 11.08.2017 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Gdynia AeroBaltic to międzynarodowe wieczorno-nocne pokazy lotnicze, które odbędą się 11 oraz 12 sierpnia na terenie Plaży Miejskiej w Gdyni. To niecodziennie widowisko składa się z dwóch podstawowych elementów: pokazów lotniczych oraz części audiowizualnej. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 i zakończy się przed 23.00. Strefy sponsorskie oraz gastronomiczne z napojami czynne będą od godziny 10.00 do 23.00 każdego dnia.

Aerobaltic to niesamowite emocje, duża dawka adrenaliny oraz niezwykłe przedstawienie audiowizualne. Przewodnikami po tych doznaniach będą niezastąpieni prowadzący Jacek Olewniczak i Piotr Knąber.

Organizatorem wydarzenia jest Aeropact, specjalizująca się w wydarzeniach lotniczych. Aeropact jest organizatorem pokazów lotniczych m.in w Poznaniu, Toruniu oraz Zielonej Górze. Imprezy organizowane przez nich należą do największych wydarzeń w Europie. Wykwalifikowany personel zadba o odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018