Ciekawy mecz w Rumi, wygrana beniaminka [WIDEO]

10:15, 21.08.2017 K.G

Na stadionie MOSiR odbyło się spotkanie, które można nazwać lokalnymi derbami – Orkan zmierzył się z Wikędem.

Przed meczem oba zespoły znajdowały się w czołówce tabeli IV ligi. Spotkanie w Rumi lepiej zaczął Wikęd, który od razu zepchnął Orkan do obrony. Szybko przyniosło to efekt – po 11 minutach było 0-1, a po 17 – 0-2. Obie bramki strzelił Fierka. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie, choć było kilka okazji, szczególnie po stałych fragmentach gry.

Po przerwie dalej grę prowadził Wikęd, który miał kontrolę nad wynikiem meczu. W 70. minucie trzeciego gola dla luzinian strzelił Opłatkowski, praktycznie przesądzając losy meczu. Cztery minuty później po golu Kiełba było 1-3. Później sędzia wyrzucił z boiska gracza gospodarzy i Orkan kończył mecz w dziesiątkę. Ostatnią bramkę tego dnia strzelił Roppel, ustalając wynik spotkania.