Zamknij

Zawodniczki APS Rumia wywalczyły medale w Pucku

08:43, 13.09.2017 K.G
Skomentuj

Drużyna z Rumi zajęła trzecie miejsce na Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Pucka.

Akademia Piłki Siatkowej powoli wchodzi w nowy sezon. Kadetki rumskiego klubu w miniony weekend brały udział w turnieju o Puchar Pucka. Prowadzone przez Roberta Sawickiego zawodniczki zaliczyły udany występ. Co prawda nie udało im się dostać do finału, jednak zakończyły turniej zwycięstwem. W spotkaniu o brązowy medal pokonały 2:0 KATS Alpat Gdynia. Turniej wygrały siatkarki GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Wśród ośmiu najlepszych zawodniczek imprezy znalazła się Natalia Soczyńska z APS-u Rumia.

Jeszcze lepiej w Pucku poradziły sobie młodziczki APS-u. Zespół prowadzony przez Annę Brodacką zajął drugie miejsce w turnieju, a Najlepszą Zawodniczką Turnieju została wybrana reprezentująca rumski zespół Marta Witkowska.