GKS Żukowo za silny - Tytani odpadli z Pucharu Polski

09:52, 12.10.2017 K.G

Zakończyła się tegoroczna przygoda żółto-czerwonych z rozgrywkami pucharowymi. Tytani ulegli na własnej hali GKS-owi Żukowo.

Szczypiornistom z Wejherowa przyszło zmierzyć się z silną drużyną z I ligi. GKS Żukowo postawił żółto-czerwonym poprzeczkę bardzo wysoko, chociaż początek meczu był świetny w wykonaniu Tytanów. Po 18 minutach gospodarze prowadzili 9-7. Później jednak nadszedł znacznie gorszy okres gry miejscowych i koncert przyjezdnych. Do przerwy było 22-13 dla GKS-u.

Wysoka przewaga do przerwy bardzo utrudniła zadanie Tytanom, którzy w drugiej połowie próbowali odrabiać straty, jednak doświadczony pierwszoligowy zespół nie pozwalał rywalom się do siebie zbliżyć. Druga odsłona meczu została minimalnie wygrana przez gospodarzy, jednak nie pozwoliło to na odwrócenie losów meczu. Ostateczny wynik to 27:35. Silna ekipa z Żukowa będzie grała dalej w Pucharze Polski.