Zamknij
REKLAMA

Klub piłkarski ogłasza nabór. Może zabraknąć miejsc!

15:06, 09.01.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Błękitni Wejherowo zachęcają do przekazania swoich pociech pod opiekę trenerów.

Wejherowska Akademia Piłki Nożnej Błękitni Wejherowo znana jest fanom lokalnego młodzieżowego futbolu - drużyny występują na licznych turniejach i nierzadko odnoszą na nich sukcesy. Spora zasługa w tym kadry trenerskiej.

Klub ogłasza nabór dla dzieci z rocznika 2012. Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie (Osiedle 1000-lecia), a prowadzi je trener Stefan Machaliński - Grupy liczą od 12 do 14 osób. Rocznik, dla którego prowadzimy nabór, jest bardzo młody, le mimo to planowane są obozy sportowe i turnieje, w których dzieci będą uczestniczyć - zachęca trener Machaliński - Nasz klub działa od 7 lat i współpracuje z Gryfem Wejherowo, 11-latkowie automatycznie przechodzą do zespołu Gryfa, gdzie także odnoszą sukcesy. To właśnie w Błękitnych trenowali zawodnicy z rocznika 2003, którzy dziś grają z Pogonią Szczecin, czy Lechią Gdańsk w Centralnej Lidze Juniorów.

Nabór trwa, a jak mówi trener, klub nikogo nie odrzuca. Warto jednak się spieszyć i nie zwlekać z zapisaniem swojego dziecka. - Póki co miejsca są, ale po nadchodzących Mistrzostwach Świata może być różnie - zapowiada trener.

Chętni rodzice powinni zadzwonić do trenera Stefana Machalińskiego pod numer 600 244 072. Tam też można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące naboru.

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone