Zasłużone zwycięstwo Gryfa

17:48, 21.04.2018 R.K Aktualizacja: 09:24, 23.04.2018

Piłkarze Gryfa Wejherowo pokonali Siarkę Tarnobrzeg i zgarnęli komplet punktów.

Pierwsza połowa meczu była dość słaba. Szansę na zdobycie bramki wejherowianie mieli w 11 minucie, ale sędzia odgwizdał spalony. Z kolei w 20 minucie Kieliszek umieścił piłkę w bramce, ale sędzia nie uznał gola – był spalony.

Po serii niecelnych podań obu stron i grze w środku pola w 35 minucie padł pierwszy gol. Piłkę w bramce celnym strzałem umieścił Piotr Okuniewicz.

Od początku drugiej połowy Siarka próbuje naciskać rywali. W 50 minucie niewiele brakowało, a byłby samobój. Kieliszek obronił jednak Siarkę, broniąc podanie Kubowicza. Drugi gol dla Gryfa padł w 58 minucie, strzelcem bramki był Michał Ciarkowski.

Dwie minuty później gola dla Siarki zdobył Kamil Cupriak.

Końcówka gry to mnożące się niedokładne podania obydwu drużyn. Wynik meczu nie uległ jednak zmianie i zakończył się wynikiem 2:1 dla Gryfa Wejherowo.

Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 1:2

Bramki: 60. Cupriak – 35. Okuniewicz, 58. Ciarkowski

Kartki: 90+3. Grzesik (SRK)

Siarka Tarnobrzeg: Kieliszek – Grzesik, Kubowicz, Ksiezniakiewicz, Witasik, Witkowski, Płatek, Galara, Radulj, Janeczko, Broź

Rezerwowi: Krupa – Kabała, Cupriak, Świderski, Dawidowicz, Mróz

Gryf Wejherowo: Leleń – Wicki, Sobociński, Brzuzy, Wojowski, Wicoń, Goerke, Kołc, Gulczyński, Ciarkowski, Okuniewicz

Rezerwowi: Ferra, Kamiński, Koziara, Kątny, Regliński, Gabor, Czychowski

Sędziowie: Górecki – Szymanek, Rusek, Chudy