Zamknij
REKLAMA

Prezes Gryfa zrezygnował, znamy jego następcę

12:17, 10.07.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Nastąpiła duża zmiana w zarządzie wejherowskiego klubu.

Z funkcji prezesa klubu zrezygnował Piotr Waga, który był prezesem żółto-czarnych od 12 grudnia 2014 roku.

Decyzją zarządu pełniącym obowiązki prezesa klubu został Piotr Ruszewski.

Wejherowski klub od 2015 roku nieprzerwanie występują na szczeblu II ligi. 21 lipca Gryf rozpocznie kolejny sezon na tym szczeblu rozgrywkowym.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (5)

rumiapanyrumiapany

0 8

Gratutulacje! 14:14, 10.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WW1WW1

1 7

Czekamy na zmiany i działanie...
Gratulacje 18:17, 10.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

plebanpleban

6 0

Od tego co ludzie odchodzą bo im skąpi wszystkiego ? Zarząd padnie od razu... 09:36, 11.07.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wejherowianinwejherowianin

0 2

Co to za bełkot? 19:29, 11.07.2018


LotnikLotnik

1 0

Nie szanuje człowieka tylko siebie, a w Gryfie musi być zespół więc marnie to widzę. 18:09, 13.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone