Zamknij
REKLAMA

Warsztaty kreatywne na Pomorzu

08:00, 24.10.2017 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
PKP

W tym tygodniu odbędą się warsztaty kreatywne, dotyczące inwestycji na dworcach w Juracie, Jastarni i Kuźnicy. Na spotkanie zaprasza się wszystkich zainteresowanych przyszłością dworców: pasażerów, lokalną społeczność, przedstawicieli władz samorządowych i organizacji pozarządowych, przedsiębiorców oraz społeczników.

Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkań określone zostaną jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi.

Najbliższe warsztaty odbędą się 25 października o godz. 15:30 w sali nr 5 w Urzędzie Miasta Jastarnia. Spotkanie ma charakter otwarty i będzie prowadzone w formie warsztatów kreatywnych, wzorowanych na warsztatach urbanistycznych i facylitacyjnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres: [email protected].

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone