Zamknij
REKLAMA

Prawie 200 prac na konkurs papieski

11:30, 14.11.2017 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Już po raz drugi Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie zorganizował konkurs, poświęcony pamięci polskiego papieża pt. „Święty Jan Paweł II – Idźmy naprzód z nadzieją”.

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Jego celem było pogłębienie wiedzy o życiu, działalności, twórczości i osobowości Jana Pawła II, a także rozwijanie wyobraźni oraz plastycznych umiejętności. Łącznie wpłynęło około 200 prac. Uroczyste podsumowanie, na którym wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe dla 35 laureatów odbyło się w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

Wicedyrektor PZPOW w Wejherowie Mariola Błaszczuk przygotowała dla laureatów zagadki. Ochotnicy odpowiadali na pytania a za poprawne odpowiedzi otrzymywały drobne upominki. Uroczystość uświetnił występ młodzieży z koła Studio Wokalu prowadzonego przez Weronikę Korthals-Tartas. Wysłuchano utworów w wykonaniu Klaudii Łaty, Przemysława Bruhna i Gracjana Gołębiewskiego.

 

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone