Zamknij
REKLAMA

Stwórz ozdoby świąteczne

14:00, 28.11.2017 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą unikatowym prezentem dla najbliższych, a dodatkowo pozwolą wykorzystać niepotrzebne drobiazgi, które można znaleźć w każdym domu. 2 i 3 grudnia Port Rumia Centrum Handlowym Auchan zaprasza najmłodszych gości na warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć oryginalne i ekologiczne ozdoby świąteczne.

Z naturalnych materiałów, takich jak szyszki, patyczki czy papier można stworzyć prawdziwe cuda, których na próżno szukać na sklepowych półkach. Oryginalne, barwne, a do tego tanie ozdoby można stworzyć samodzielnie z ogólnodostępnych materiałów, które można znaleźć w każdym domu. Na zbliżających się warsztatach maluchy będą przygotowywać się do nadchodzących świąt i stworzą prace, które udekorują bożonarodzeniowe choinki, czy też będą ciekawym podarunkiem dla najbliższych.

Do powstania świątecznych ozdób posłużą szyszki, papier, włóczki, wstążki, patyczki, czy sznurki. Blasku i koloru dodadzą farby, brokat, koraliki i plastelina. Razem połączone elementy mogą dać zaskakujące efekty, ale niezbędna będzie bogata wyobraźnia. Zajęcia będą prowadzone od godziny 12:00 do 17:00, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewni organizator.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone