Zamknij
REKLAMA

Sindbad Żeglarz i skrzynia skarbów

12:00, 03.01.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Kto się opala na pływającym liściu  i co można znaleźć w tajemniczej skrzyni? Czy w kropli akwareli widać przygody Sindbada Żeglarza? Jak wyglądają ferie zimowe w egzotycznych krajach? Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku zaprasza dzieci i młodzież do spędzenia wspólnego czasu podczas ferii zimowych.

–Podczas tegorocznych zimowych ferii w muzeum połączymy tematykę baśniową z lekcjami geografii i dodamy trochę kreatywności podczas zajęć plastycznych - mówi Kamila Jezierewska z Działu Edukacji. 

Zajęcia przygotowane zostały z myślą o uczestnikach indywidualnych  jak i grupach zorganizowanych. Przygotowując warsztaty chcą, aby ich tematyka była zróżnicowana, ale  cały czas morska. Ferie w Ośrodku Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego potrwają od 29 stycznia do 9 lutego.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone