Zamknij
REKLAMA

Zgłoś zespół taneczny do konkursu

14:00, 13.04.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Jeszcze do 15 kwietnia zespoły taneczne z całej Polski mogą zgłaszać swój udział w tegorocznej, XV edycji Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN, organizowanych przez warszawski Dom Kultury Dorożkarnia.

Dotychczasowe wydarzenia udowodniły, jak ogromny talent i potencjał drzemie w amatorskich grupach tanecznych, a każdego roku poziom umiejętności uczestników rośnie. Festiwal cieszy się coraz większą popularnością. Na początku maja, w Teatrze Roma w Warszawie, amatorskie grupy taneczne z całej Polski po raz kolejny staną do walki o Grand Prix festiwalu SPONTAN.

Ogólnopolskie Spotkania Taneczne SPONTAN to konkurs organizowany przez Dom Kultury Dorożkarnia w Warszawie. Celem imprezy jest popularyzacja różnorodnych form ruchowo-tanecznych wśród dzieci i młodzieży, artystyczna konfrontacja dorobku amatorskich, młodzieżowych zespołów tańca i ruchu, doskonalenie umiejętności warsztatowych uczestników oraz nawiązywanie współpracy między ośrodkami kultury. W przeglądzie bierze udział młodzież (gimnazjum, szkoła średnia, studenci), zespoły i grupy taneczne (oprócz formacji tańca towarzyskiego, zespołów folklorystycznych oraz grup cheerleaders), działające w ośrodkach kultury, klubach, szkołach.

Zmagania uczestników oceniać będą m.in. MICHAŁ PIRÓG - tancerz, choreograf, prezenter, działacz społeczny; BARTOSZ FIGURSKI - aktor i tancerz, prowadzi również działalność związaną z tańcem współczesnym i teatrem fizycznym; ANNA MICHALAK-PAWŁOWSKA - dyrektor Ośrodka Działań Artystycznych Dorożkarnia w Warszawie. Zmagania uczestników równolegle oceniać będzie Jury Młodzieżowe, w skład którego wejdą tancerze Teatru Tańca TEST, działającego przy DK Dorożkarnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone