Zamknij
REKLAMA

Powiat okiem plastyka i fotografa

14:30, 16.04.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie podsumowano konkurs plastyczno-fotograficzny „Powiat wejherowski okiem plastyka i fotografa”. W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Do placówki wpłynęło 180 prac plastycznych i fotograficznych, z czego jury w składzie Magdalena Cyman-Szlas, Marzena Hazuka-Beraś, Piotr Litwin i Daniel Zaputowicz wyłoniło 56 laureatów. Uroczystość uświetnił występ wychowanek Studia Wokalnego Moniki Kitel w osobach Marty Plichty, Magdaleny Mikulskiej i Mai Stefaniszyn.

Zgromadzonych gości przywitała wicedyrektor placówki Mariola Błaszczuk, która przedstawiła krótki rys historyczny powiatu wejherowskiego. Po występie zadano laureatom zagadki na temat powiatu, nagradzając dzieci upominkami. I tak, w kategorii prac plastycznych, wśród klas I-III szkół podstawowych zwyciężyli Maciej Łach z MDK w Rumi i Lena Jażdżewska ZS w Choczewie, klas IV-VI Małgorzata Dylak z MDK w Rumi, Julia Block z PZPOW w Wejherowie i Julia Chmielecka z PZPOW w Wejherowie, klas VII i gimnazjalnych Weronika Glock z PZPOW w Wejherowie oraz szkół średnich Weronika Hoppe z PZS nr 1 w Rumi i Sylwia Magulska z PZPOW w Wejherowie.

Natomiast w kategorii fotograficznej, zwyciężyli Paweł Lesner z SP 11 w Wejherowie, Agnieszka Figlon z Salezjańskiego Gimnazjum w Rumi i Barbara Styn z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Rumi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone