Zamknij
REKLAMA

Letnie marzenia niepełnosprawnych

09:00, 12.06.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W Parku Majkowskiego w Wejherowie odbył się Festyn Free Art pod hasłem „Dzień godności i pokaz sztuki osób niepełnosprawnych”.W ramach obchodów został podsumowany konkurs plastyczny „Letnie Marzenia”.

Wśród laureatów znaleźli się: Karol Chmielewski, Maksymilian Karwowski i Krzysztof Glaser z Klubu Integracyjnego TAO, Magdalena Kaczmarczyk, Wojciech Kreft i Charlotta Styn z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wejherowie, Wanesa Banaszak, Mateusz Stencel, Cyprian Skóra i  Mikołaj Stencel z Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Rumi, Marcin Czerwionka, Beata Grubba, Mateusz Klawikowski, Jarosław Pluta,  Izabela Pawluszkiewicz, Tomasz Herman i Weronika Kankowska z Powiatowego Zespołu Kształcenia Specjalnego w Wejherowie oraz  Alicja Cieplińska z Domu Pomocy Społecznej św. Jacka w Wejherowie.

W tym roku spotkanie upłynęło pod hasłem „Dzień godności i pokaz sztuki osób niepełnosprawnych”. Była to okazja nie tylko do zapoznania się ze sztuką autorstwa dzieci i młodzieży ale, również do rozmowy z wychowankami ośrodków i ich opiekunami.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone