Zamknij
REKLAMA

W redzkim parku moc atrakcji przez całe lato

13:42, 06.07.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Koncerty, seanse filmowe i zajęcia rekreacyjne – to wyłącznie część z atrakcji, które latem czekają na mieszkańców i przyjezdnych w redzkim parku.

Miejski Park Rodzinny przyciąga sporą część mieszkańców i turystów. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza w sezonie letnim. Czas miłośnikom wypoczynku na świeżym powietrzu uatrakcyjnia cykl imprez, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Koncerty i zajęcia

- Wystartowaliśmy w pierwszą niedzielę wakacji, tj. 24 czerwca – informuje Paulina Piotrowska, kierownik ds. kultury MDK w Redzie. - Wówczas zorganizowane zostały pierwsze plenerowe zajęcia tai chi i odbył się pierwszy z cyklu letnich koncertów pn. „Kameralna Reda”. Na scenie w redzkim parku zaprezentowało się żeńskie Trio Smyczkowe.

W redzkim parku organizowane są nie tylko koncerty i zajęcia tai chi, ale i warsztaty. Dodatkowo na tydzień przed wakacjami wystartowała kolejna edycja Kina pod Gwiazdami.

Plenerowe seanse

- Wyjątkowe produkcje można oglądać raz na dwa tygodnie - zapewnia Paulina Piotrowska. - W ramach najbliższego pokazu, czyli 14 lipca, wyświetlony zostanie obraz „Wilk z Wall Street”, a dwa tygodnie później zaprezentujemy francuską komedię wszech czasów, tj. film „Nietykalni”.

Udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych na terenie Miejskiego Parku Rodzinnego jest bezpłatny. Organizatorzy zaznaczają, że niesprzyjające warunki atmosferyczne mogą wpłynąć na przeniesienie seansów, koncertów i warsztatów do Fabryki Kultury. Ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń można zapoznać się na stronie Miejskiego Domu Kultury w Redzie.

(A.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone