Zamknij
REKLAMA

Cykl bezpłatnych koncertów nad morzem

10:30, 10.07.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
TIDAL

W Sopocie odbył się koncert Krzysztofa Krawczyka, który otworzył cykl bezpłatnych koncertów "Tidal X Summer". Występ muzyka zgromadził rzeszę fanów w każdym wieku.

Podczas koncertu Krawczyk zaśpiewał swoje największe hity takie jak „Chciałem być”, „Mój przyjacielu” oraz „Parostatek”. Artysta wystąpił na scenie ze swoją żoną, z którą tworzą udane małżeństwo od ponad 30 lat. Para nie ukrywała swojej miłości podczas występu. Na darmowym koncercie pojawiły się setki osób, które razem z Krawczykiem śpiewały kultowe piosenki. Tłum nie krył euforii, a wakacyjna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom i samemu artyście, który między utworami opowiadał swojej ulubione żarty i dowcipy.

"Tidal X Summer" to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy, na którym znajdziemy m.in. dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych diżejów.

Ale to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami osiem tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter, Smolasty czy Tede. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone