Zamknij
REKLAMA

Zobacz świat Felka

13:00, 12.07.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
mat.prasowe

14 lipca mali widzowie Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan wezmą udział w interaktywnym spektaklu, przenosząc się do wyimaginowanego świata głównego bohatera – Felka. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

„Wiecie dzieci? Świat jest wielki, a na świecie same Felki”. W zbliżającym się przedstawieniu wystąpi co prawda jeden Felek, ale pojawi się również mnóstwo cytatów i dialogów z utworów znanych poetów i pisarzy, takich jak Jan Brzechwa, Wiera Badalska, Wanda Chotomska, Antoni Marianowicz czy Wiktor Woroszylski.

Główny bohater spektaklu – sympatyczny Felek szybko nawiąże kontakt z publicznością, a nawet zaprzyjaźni się z dziećmi, wciągając je w wir wydarzeń. Teatralny świat będzie się mieszać z realnym światem widzów, dlatego cała dostępna przestrzeń będzie dostosowana do wspólnej zabawy z aktorami. Dialogi ze znanych utworów łatwo przemówią do wyobraźni małych widzów i na długo pozostaną w ich pamięci.

Teatrzyk pt. „Felek” odbędzie się 14 lipca w Rumi. Przedstawienie odbędzie się trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone