Zamknij
REKLAMA

Wakacyjny przystanek Tattoo

16:00, 12.07.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
Błażej Michalczyk

Już 28 i 29 lipca w Gdańsku odbędzie się XXVI odsłona Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki. Dla Trójmiasta to dziesiąta, jubileuszowa edycja. W gdańskiej hali Amber Expo pojawi się około 350 tatuatorów z kraju i zagranicy, na scenie muzycznej zagrają Białas x Lanek, Guzior, Booze&Glory i Prawda. W programie imprezy znajdą się pokazy sztuk alternatywnych, atrakcje ze stref specjalnych oraz wiele rozrywek dedykowanych fanom tatuażu.

Strefa wystawiennicza to miejsce, gdzie spotkać będzie można 350 tatuatorów z całego kraju i zagranicy. Artyści zaprezentują swoje umiejętności na żywo. Wykonane przez nich tatuaże mogą zostać zgłoszone do festiwalowych konkursów, które odbędą się w 11 kategoriach m.in. najlepszy tatuaż realistyczny, neo-tradycyjny, tradycyjny, graficzny/geometryczny czy związany z morzem. Modele zaprezentują wzory na scenie, gdzie oceni je jury najbardziej doświadczonych artystów.

Wśród atrakcji znajdzie się także „Dziarka w ciemno”, w której wezmą udział uczestnicy „Tattoo Biletu”. Osoby zostaną wytatuowane przez tatuażystę, jednak nie poznają tematyki wzoru dopóki artysta nie skończy pracy. Tatuatora i tatuowanego dzielić będzie specjalna kurtyna. W ramach akcji „Dzieciaki dziarają” wyłonione zostaną najładniejsze prace dzieci w trzech kategoriach wiekowych do lat 3, 6 i 10.

Stałą atrakcją Tattoo Konwentów są również koncerty hip-hopu i cięższych klimatów. Na scenie odbędą się pokazy sztuk alternatywnych. Nie zabraknie stref specjalnych. Odbędą się targi mody i stoiska odzieżowe. Fani motoryzacji obejrzą oldschoolowe pojazdy w strefie motoryzacyjnej.

Zobaczą na żywo jak składa się customowy motocykl. Przy pomocy maszynki własnoręcznie można „wydziarać” banana. O elegancki wygląd panów zadbają barberzy w strefie BarberExpo. Uczestnicy będą mogli uraczyć się jedzeniem na zlocie foodtracków i odpocząć przy setach djskich w strefie chill. Po całym dniu fani będą mogli zabawić na afterparty.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach otworzona zostanie strefa animacyjna, w której nie zabraknie ciekawych i kreatywnych atrakcji. Przygotowano darmowe wejściówki dla najmłodszych i najstarszych uczestników.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone