Zamknij
REKLAMA

Zgarnij vouchery od Doliny Charlotty!

14:33, 07.07.2017 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Chcesz spędzić niezapomniane chwile w gronie najbliższych? Nic prostszego. Wystarczy, że weźmiesz udział w zabawie, którą organizujemy wspólnie z Doliną Charlotty.

Resort Dolina Charlotty to luksusowy hotel spa, który mieści się na trasie Słupsk-Ustka. Jedną z jego atrakcji jest Kraina Bajek, w której można natknąć się m.in. na Czerwonego Kapturka i strasznego wilka, Calineczkę, Kota w butach czy Pinokia. Będąc w Dolinie Charlotty, na pewno warto też zobaczyć Wodne Zoo Safari.

Istnieje możliwość zwiedzenia powyższych atrakcji za darmo. Wystarczy w komentarzu pod facebookowym postem o wejściówkach niebanalnie odpowiedzieć na pytanie: dlaczego akurat Tobie należą się darmowe bilety? Spośród wszystkich uczestników zabawy wybierzemy trzy osoby, z których każda otrzyma 3-osobowy voucher, upoważniający do zwiedzania Krainy Bajek i Wodnego Zoo Safari.

Na zgłoszenia czekamy do najbliższego poniedziałku, do godz. 15. Zabawa skierowana jest do osób, które lubią nasz facebookowy profil.

(A.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

CzłowiekCzłowiek

0 0

Ciekawa sprawa 17:51, 07.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GregGreg

0 0

Dolina Charlotty to idealne miejsce dla naszej rodzinki!!! To jest to co Stacherki lubia najbardziej!!! Konie I plac zabaw dla coreczki, park liniowy I zoo dla synka a dla rodzicow piekne widoki I jeziorko. Nikt sie tak dobrze nie bawi jak my 13:51, 10.07.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018