Zamknij
REKLAMA

Weekendowy rozkład jazdy: Będzie się działo!

13:03, 14.07.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Planujesz swój weekend? Mamy dla Ciebie kilka naprawdę ciekawych propozycji.

Sobota, 15.lipca

Następne aktywne spotkanie w Parku Majkowskiego

To już kolejny raz, jak wejherowski park zostanie opanowany przez sport. Cykl bezpłatnych treningów fitness z trenerami z Tiger Gym będzie miał swoją kolejną odsłonę – tematem najbliższego spotkania będzie 'salsation', czyli zajęcia taneczno-fitnessowe.

Trening z Ewą Chodakowską

Fani fitnessu czekali na to od dawna – do Rumi przyjedzie Ewa Chodakowska wraz ze swoją grupą Be Active Tour. Zajęcia, które przez całą sobotę będą prowadzić renomowani trenerzy, odbędą się w ramach akcji "Lipiec w Rumi"

Festyn w Kamieniu

Przy starej szkole w Kamieniu odbędzie się Sołecki Festyn Rodzinny. Będą konkursy dla dzieci, stoiska z jedzeniem, a tańce i zabawa mają potrwać do północy. Początek festynu o 16:00.

Niedziela, 16.lipca

Koncerty w aquaparku

Aquapark hucznie będzie świętował pierwsze urodziny. Warto się więc tam zjawić: odbędzie się festiwal kolorów, w okolicach parku wodnego będzie funkcjonowała strefa foodtrucków, ale czas na danie główne będzie wieczorem. Swoje koncerty zagrają: Sen, Colored, Sarsa oraz Feel.

Tai Chi na świeżym powietrzu

Cykl wakacyjnych spotkań z Tai Chi w Redzie będzie miał swoją kolejną odsłonę. Spotkanie prowadzić będzie Małgorzata Cudziło, wieloletni instruktor Tai Chi. Początek o 10:00 w Parku Rodzinnym, nad przystanią. Wydarzenie jest darmowe.

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018