Zamknij
REKLAMA

Fabryka Kultury w Redzie ma już 3 lata

10:49, 13.11.2017 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Koncertowo uczczono trzecie urodziny Fabryki Kultury w Redzie. Na scenie czadu dała grupa Bucket Guys, a finał imprezy należał do Moniki Kitel i jej zespołu.

- Rzeczywiście trzy lata temu, a może niedokładnie trzy lata temu, bo ta data jest nieco płynna, witaliśmy Was w budynku pachnącym farbą – mówił do zebranych Tomasz Wiśniewski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury. - Dziś przychodzi nam świętować po raz trzeci czas, w którym otworzyliśmy Fabrykę Kultury.

Ważnym punktem uroczystości, która zorganizowana została w niedzielę, było wręczenie statuetek Przyjaciela Kultury. W ten sposób uhonorowano Michała Kaczmarka, Grażynę Lemańczyk, Ochotniczą Straż Pożarną w Redzie i Sławomira Podwojskiego.

- Nie ukrywam, że jestem bardzo zaskoczony tym odznaczeniem - mówił Michał Kaczmerek, jeden z uhonorowanych. - Pamiętam jeszcze, gdy Pan dyrektor przedstawiał na Radzie Miasta swoje plany, to byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego wszystkiego. Myślałem, że jest to dużo na wyrost, ale szybko okazało się, że robią dużo więcej, od tego, co przedstawiał Pan dyrektor. Zebrał taki zespół pracowników merytorycznych i obsługi, że można pozazdrościć.

Uroczystość stanowiła nie tylko doskonałą okazję do wspomnień, ale i podziękowań. Życzenia Fabryce Kultury składali samorządowcy, przyjaciele i osoby, które współpracują z Miejskim Domem Kultury. Wszyscy dziękowali za wkład w rozwój kultury Redy.

 

 

(A.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018