Zamknij
REKLAMA

czwartek, 07.12, godz. 19:00

FABRYKA KULTURY, UL. ŁĄKOWA 59 A, REDA

Bilety: 35 PLN (sprzedaż od 30.10.2017)

Na początku grudnia na scenie Fabryki Kultury zagości Czesław Mozil z koncertem na trasie "Czesław Śpiewa. Solo Act". 7 grudnia 2017, godzina 19:00. Bilety w cenie 35 pln do nabycia w kasie Fabryki Kultury w Redzie (ul. Łąkowa 59A).

Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 15 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie się dało. Podróże po małych miejscowościach potocznie nazywanych „Polską klasy B” miały na celu spopularyzowanie muzyki polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie Czesława Mozila szerszej publiczności  jako alternatywnego grajka. 

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Czesław Śpiewa Solo Act  to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila, ". Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych, zagranych na żywo  hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne. 

© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018