Zamknij
REKLAMA

Weekendowy rozkład jazdy: Będzie ciekawie!

11:24, 04.08.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Najbliższy koniec tygodnia zapowiada się znakomicie. Każdy powinien znaleźć wydarzenie dla siebie!

Sobota, 5.sierpnia

Kolejna aktywna sobota

Od początku lipca poranki w Parku Majkowskiego upływają pod znakiem aktywności fizycznej. Tym razem trenerzy Tiger Gym poprowadzą maraton zumby, wstęp na zajęcia jest, podobnie jak w przypadku pozostałych Aktywnych Sobót, bezpłatny. Początek o 10:00.

Wycieczka rowerowa

Miejski Dom Kultury w Rumi organizuje wycieczkę rowerową. Trasa zacznie się w Kazimierzu, będzie wiodła przez Rewę, Mechelinki i Mosty. Zaplanowane jest też ognisko. Wyjazd o 10:00 spod Miejskiego Domu Kultury.

 

Niedziela, 6.sierpnia

Jarmark Kaszubski – występy i koncerty

Pod sceną letnią Miejskiego Domu Kultury (ul.Mickiewicza) odbędzie się XXIV Jarmark Kaszubski. Wystąpią m.in. Chór Kaszubski „Rumianie”, zespół folklorystyczny „Bazuny”, a także gwiazda wieczoru – zespół „Bubliczki”. Początek jarmarku o 15:00, o 17:15 wystąpi gwiazda wieczoru, a zabawa w Rumi potrwa do 22:00.

Strongmani w Wejherowie

Siłacze z Polski i nie tylko powalczą na stadionie Gryfa Wejherowo o Mistrzostwo Europy Strongman. Wśród nich będzie m.in. Maciej Hirsz, który niedawno zdobył prestiżowy tytuł w RPA. Sędziować będą doskonale znani Mariusz Pudzianowski oraz Mateusz „Sumik” Ostaszewski. Zawodom towarzyszyć będzie festyn rodzinny. Początek o 15:00. Wstęp wolny.

Tai Chi w parku

Tai chi jest dla każdego, niezależnie od wieku i stanu sprawności fizycznej. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Cudziłło, wieloletnia instruktorka tai chi. Początek w niedzielę o 10:00 w Parku Miejskim (przystań). Wstęp wolny.

Wyjątkowa gra miejska

W Redzie będzie można wziąć udział w ciekawej grze – uczestnicy będą podążać na wskazówkami i punktami na mapie, by rozwiązywać rozmaite zadania. Rozpoczęcie gry odbędzie się o 13:00 przy scenie w amfiteatrze Miejskiego Parku Rodzinnego, zakończenie planowane jest na 16:00.

 

 

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018