Zamknij
REKLAMA

Jakie wydarzenia w długi weekend?

15:09, 11.08.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Nadchodzi upragniony długi weekend, a wraz z nim ciekawe wydarzenia. Gdzie warto się wybrać?

Sobota, 12. sierpnia

Kolejna aktywna sobota

Cykl treningów cieszy się niemałą popularnością, teraz przyjdzie czas na kolejną odsłonę sportowego szaleństwa w Parku Majkowskiego. Tematem najbliższego spotkania będzie trening interwałowy, czyli bardzo silna broń w walce z tkanką tłuszczową.

Kino pod gwiazdami

Miłośnicy dobrych filmów powinni zainteresować się najbliższym seansem kina plenerowego w Redzie. Tym razem wyświetlane będą „Most Szpiegów” i „127 godzin”. Początek wydarzenia w Amfiteatrze Miejskim (w przypadku złej pogody – Fabryka Kultury) o 22:00.

 

Niedziela, 13. sierpnia

Nauczą grać na bębnach

Foliba to grupa odnajdująca korzenie w transowym brzmieniu afrykańskiej muzyki perkusyjnej. Zespół zagrał już ponad 400 koncertów, a teraz będzie prowadzić warsztaty gry na bębnach afrykańskich, które są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Początek o 13:00. Więcej informacji na stronie wck.org.pl.

Spotkanie z Wojciechem Malajkatem

Znany jest publiczności jako aktor, ale ma też wiele innych twarzy – wiele z nich odsłania książka, o której Wojciech Malajkat będzie opowiadał w sali konferencyjnej Filharmonii Kaszubskiej o 18:00. Wstęp jest wolny.

 

Wtorek, 15. sierpnia

Strongmani w Gniewinie

Przy wieży widokowej „Kaszubskie Oko” dojdzie do pojedynku naprawdę silnych sportowców. Do Gniewina przyjadą m.in. Grubba i Toczek, pierwszoplanowe postacie sceny strongman. Sędziować będą Mariusz Pudzianowski, Jarosław Dymek i Artur Walczak. Początek o 13:30. Oprócz tego odbędzie się festyn z okazji Święta Wojska Polskiego. W programie jest m.in. pokaz sprzętu wojskowego.

Dzień patrona w Rumi

Uczczą dzień Św. Jana Bosko. O 10:40 odbędzie się uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem żołnierzy Armii Krajowej, potem odbędzie się Msza Święta w imieniu ojczyzny, a po południu odbędzie się rozrywkowa część święta. Będzie turniej rugby i pokaz tańca, a o 18:00 zagra Eleni. Szczegółowy program na stronie Rumi- rumia.eu.

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018