Zamknij
REKLAMA

Weekendowy rozkład jazdy: Festiwal przygody, 63 sety i opera

13:47, 06.10.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Rumia świętować będzie zarówno na sportowo, jak i kulturalnie, a w Wejherowie odbędzie się duży festiwal podróżniczy pełen ciekawych gości.

Sobota, 7. października

63 sety na 63-lecie

Rumia kontynuuje 13-letnią tradycję – w tym roku, na kolejne urodziny miasta rozegranie jeden set więcej, niż rok temu – na hali MOSiR siatkarze dwóch drużyn – niebieskiej i czerwonej – zmierzą się w aż 63 siatkarskich partiach. Turniej zostanie przeprowadzony w kategoriach: OPEN, szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. TUTAJ więcej informacji o wydarzeniu.

Festiwal Przygody w Wejherowie

Fotograf „National Geographic”, himalaista, oraz mężczyzna, który samotnie, łodzią wiosłową przepłynął Ocean Atlantycki – to tylko niektórzy z gości tegorocznego VI Festiwalu Przygody Wanoga, który zaczyna się w piątek, a potrwa przez cały weekend. TUTAJ piszemy szerzej o podróżniczym festiwalu.

ZGrana Reda powraca!

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejny, już piąty sezon z grami planszowymi w Fabryce Kultury. Do wyboru będzie ponad 100 tytułów – zarówno te kultowe, jak i nowości. Początek o 15:00. TUTAJ więcej informacji.

 

Niedziela, 8. października

Rumia świętuje koncertowo

W niedzielę miasto będzie kontynuować świętowanie rocznicy nadania praw miejskich. Miejski Dom Kultury organizuje Galę Operowo-Operetkową, na której zabrzmią najbardziej znane dzieła operowe, musicalowe i pieśni neapolitańskie – m.in. Gershwin, Verdi, czy Pavarotti.

Coś dla seniorów

Rozpoczyna się kolejny sezon spotkań redzkich seniorów – w niedzielę odbędzie się spotkanie, na którym będą rozmaite warsztaty, oraz gry planszowe. Fabryka Kultury w Redzie zaprasza o godzinie 13:00. Wstęp jest wolny, z mile widziani są wszyscy, niezależnie od wieku.

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018