Zamknij
REKLAMA

Zobacz, jak Rumia ćwiczyła razem z Ewą Chodakowską!

16:49, 15.07.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj
fot. UM Rumia

Murawa stadionu MOSiR w Rumi zapełniła się w sobotę miłośnikami fitness, których do wysiłku motywowała Ewa Chodakowska oraz jej ekipa trenerów.

Miejsca na trening z teamem Be Active Tour rozeszły się bardzo szybko, a to, jak wielu jest miłośników aktywności fizycznej było doskonale widać już na rozgrzewce – pod sceną setki osób było gotowych, by Chodakowska i spółka dali im wycisk. Zdecydowanie dominowały kobiety, ale wśród nich znalazło się też kilku mężczyzn.

W samo południe rozgrzewkę poprowadził Piotr Karwat, a zaraz po nim na scenie pojawiła się Ewa Chodakowska, która zaczęła intensywny trening.

-Nie ma rzeczy niemożliwych, nasze ciała mogą więcej – wykrzykiwała ze sceny najpopularniejsza trenerka w Polsce. Wykroki, wyskoki i przysiady na scenie wykonywała Chodakowska, a wraz z nią, pod sceną, setki osób. Dopisywała pogoda, trenerka bardzo intensywnie motywowała uczestników, a ćwiczeniom towarzyszyła popularna, rytmiczna muzyka.

-Tu nie chodzi o to, żeby wbić się w rozmiar XS, ani o to, żeby każda z nas wyglądała tak samo, tylko o to, żeby walczyć ze samym sobą i samemu sobie udowadniać, że można. Przejmując kontrolę nad swoim ciałem, przejmujesz kontrolę nad swoim życiem – powiedziała do swoich podopiecznych Chodakowska, kończąc „wycisk”.

Jak pogoda dopisała podczas treningu z Ewą Chodakowską, tak kolejne zajęcia – z Lefterisem – prowadzone były w trakcie oberwania chmury – zostały najwytrwalsze uczestniczki i bawiły się doskonale, ćwicząc przy okazji swoje ciała. Później pogoda się poprawiła i na scenie pojawiła się Marta Kielak z dietetyczną prelekcją Be Active, a potem na uczestników czekały jeszcze dwa treningi – zajęcia z Tomkiem Choińskim, a także joga z Basią Tworek. Na koniec Ewa Chodakowska wraz z całym teamem Be Active robiła sobie zdjęcia z tymi, którzy przyszli na rumski stadion popracować nad swoją formą i dobrze się przy tym bawić.

Treningi, które odbyły się na rumskim MOSiRze były częścią Lipca w Rumi, niebawem jego kolejna odsłona – w przyszły weekend na hali odbędą się zawody Marcin Gortat Camp.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018